درباره حامی
حامی خدمات رایانه و همراه پارت (با مسئولیت محدود) اولین شرکت مستقل و پیشرو در حوزه خدمات پس از فروش کشور بوده که برای نخستین بار در ایران به ارائه این خدمات می پردازد.

ما که هستیم؟

حامی خدمات رایانه و همراه پارت (با مسئولیت محدود) اولین شرکت پیشرو در حوزه خدمات پس از فروش محصولات IT و موبایل در کشور است که به صورت مستقل فعالیت می ‏کند.

چه کاری انجام می دهیم؟

با تیمی مجرب شامل متخصصان فنی، تمرکز اصلی حامی بر فراهم کردن خدمات درجه یک برای تمامی مشتریان است. تنوع فعالیت‏ ها، این امکان را به شرکت حامی می‏ دهد که نیازهای بازار داخلی را درک کرده و منابع مناسب شرکتی را گسترش دهد تا بتواند ارزش‏ های قابل ارائه به مشتریان را به حداکثر برساند.

چرا این کار را انجام می دهیم؟

ما برای مشتریان خود و آرامش خاطر آن ها ارزش قائلیم و به همین دلیل است که اولویت اصلی ما مشتریان هستند. ما به تعمیر وسایل آسیب‏ دیده علاقه داریم ولی بیشترین رضایت را از کمک به مشتریانی که ارتباط خود را با دنیای بیرون از دست داده ‏اند کسب می ‏کنیم.
از طریق پیشخوان خدماتی متمرکز در شهرهای اصلی و 245 مرکز پشتیبانی مجهز در سراسر کشور،
از هر شبکه خدماتی فعال در کشور به مشتریان خود نزدیک تر هستیم.
About us Intro

ارزش‏ های ما

همه استاندارد دارند، استاندارد ما بالاتر است.

به مشتریان اهمیت می ‏دهیم

ما به مشتریان خود اهمیت داده و رضایت آنها را بر هر چیز دیگری ارجح می داریم.

دوست داریم همه چیز را تعمیر کنیم

ما در حامی، به کاری که انجام می‌دهیم عشق می‌ورزیم و نسبت به آن احساس تعلق خاطر داریم. احساسی که در تمامی تعمیرات و خدماتی که ارائه می‌کنیم، قابل لمس است.

ما نسبت به کار خود احساس افتخار می کنیم

ما اعتقاد داریم که در هر تعمیری که انجام می دهیم باید از قطعات اصل و با کیفیت بالا استفاده کنیم. تمامی تعمیرات خود را 100% ضمانت می کنیم.

دائما در حال نوآوری هستیم

فن ‏آوری مدام در حال تغییر است و به همین دلیل حامی همیشه یک قدم جلوتر و برای تغییرات آماده است. ما همیشه در تلاشیم تا پیشرفت کنیم و هر فرصتی را به عنوان یک تجربه آموزشی می‏ نگریم.